Vitajte v Penzióne Zivka

Odtiaľto je

všade blízko!

Liptov patrí k najnavštevovanejším lokalitám Slovenska počas celého roka. Okolie ponúkaširoké možnosti na šport, relax, turistiku, ale aj zábavu. Penzión Zivka sa nachádza v Závažnej Porube, len 5 minút od mesta Liptovský Mikuláš. Ponúkame príjemné ubytovanie v srdci Liptova pre rodiny s deťmi, páry, ale aj viac členné zájazdy.


Zimná sezóna na Liptove je bohatá na mnohé lyžiarske strediská ako Opalisko, ktoré je vzdialené len 400 metrov od Penziónu Zivka a Jasná Nízke Tatry – 12 km. Liptov je známy aj pre termálne kúpaliská ako Liptovský Ján alebo Lúčky a najväčší vodný svet na Slovensku aquapark Tatralandia a aquapark Bešeňová, kde si užijete dobrodružstvo a zábavu.


Počas leta sú sprístupnené najkrajšie jaskyne na území Slovenska a to Demänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa a Stanišovská jaskyňa. Oblasť je bohatá na rôzne kultúrne pamiatky a je charakteristická svojráznou ľudovou architektúrou a folklórom na Slovensku. Horúce letné dni si môžete užiť aj na najväčšej vodnej priehrade Liptovská Mara s množstvom atrakcií alebo aj spomínané aquaparky. Leto prináša aj mnoho možností na turistiku či už v Nízkych alebo Západných Tatrách a Chočských vrhoch.


WELLNESS

KONGRESY

AKCIE

OKOLIE

AKTUALITY

DUÁLNE VZDELÁVANIE


Free WordPress Themes, Free Android Games
Penzión Zivka Závažná Poruba hodnocení