Kariéra

Ponuka na spoluprácu alebo investičná príležitosť

Hľadáme obchodného partnera alebo zamestnanca na dlhodobú spoluprácu, ktorý vie vytvoriť zaujímavý produkt v týchto oblastiach:

Zážitková gastronómia
  • škola varenia
  • koncept vplyvu výživy na ľudské zdravie
  • zážitková gastronómia, gastronomické školenia a predvádzanie akcie pre firmy
  • reprezentačné firemné akcie
SPA, wellness, beauty
  • akýkoľvek produkt alebo zameranie tohto druhu, zameraný na zdravotnú turistiku a rekondičné pobyty pre firmy, dospelých a deti
Kongresová turistika a cestovné kancelárie
  • školiace spoločnosti, ktoré sa zameriavajú na školenia a tréningy pre spoločnosti, firmy, štátnu správu, školstvo a iné slovenské, české a zahraničné cestovné kancelárie
Zároveň ponúkame spoluprácu aj pri dofinancovaní celého objektu na ucelený turistický rezort

Stručná charakteristika spoločnosti

Penzión Zivka,

sme trojhviezdičkový penzión rodinného typu s reštauráciou. Poskytujeme kvalitné
služby a priateľský prístup k našim hosťom.

Odtiaľto je všade blízko. www.zivka.sk

Pozícia: Kuchár

pracovná oblasť – gastronómia
druh pracovného pomeru – hlavný, vedľajší, skrátený
ponúkaný plat – od 1000-1600€

náplň práce
– Hlavnou náplňou pozície je vedenie kompletného chodu kuchyne
– K cieľom náplne práce patrí kontrola a zodpovednosť za plynulý a bezproblémový chod kuchyne, ktorý musí sám reprezentovať a prispievať k rozvíjaniu dobrého mena spoločnosti.
– zodpovedá za kvalitu vyrobených jedál
– dodržiavania normy a výrobné postupy, dáva návrhy na nové kalkulácie jedál
– zodpovedá za dodržiavanie štandardov hygieny a kvality
– tvorí jedálne lístky, špeciálne ponuky atď.
Príprava a varenie hotových jedál a minútkových jedál v reštaurácii. Organizácia
práce v kuchyni. Objednávanie tovaru. Dodržiavanie HCCAP.
zamestnanecké benefity – ubytovanie, strava, možnosť využitia wellnessu

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stedoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa: áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
spoľahlivosť, dochvíľnosť, samostatnosť, slušné vystupovanie, flexibilita

Sme trojhviezdičkový penzión rodinného typu s reštauráciou. Poskytujeme kvalitné
služby a priateľský prístup k našim hosťom. Odtiaľto je všade blízko. www.zivka.sk

Free WordPress Themes, Free Android Games
Penzión Zivka Závažná Poruba hodnocení